Çevremiz

OTELLE AYNI BÖLGEDE ÇEVRE GEZİLERİ :

*MESİRE ALANI :Otelden hareketle Edremit yönüne devam ederek yaklaşık 12 km. sonra ulaşabileceğiniz ve . tereyağında alabalık veya ızgara çeşitlerinden tadabileceğiniz mesire alanı.
*GÜLSÜM ANANIN YERİ : Otelden hareketle Edremit yönüne devam ederek yaklaşık 15 km. sonra ulaşabilirsiniz. Yöresel Türkmen yemekleri ve gözleme gibi seçenekleri var.
*ALABALIK LOKANTALARI: Otelden hareketle Kalkım-Akçakoyun istikameti ile yaklaşık 18 km. sonra Aşağıçavuş Köyü’ne varılır. Tesis Aşağıçavuş Köyü’nün hemen çıkışında orman içi ve dere kenarında servis veren salaş bir kır lokantası. Alabalık ve ızgara çeşitleri seçenekleri sunuyor.
OTELE YAKIN GÜNÜBİRLİK ÇEVRE GEZİLERİ :

*AKÇAY : Otelden hareketle Edremit yönüne devam edilir. Edremit’e vardığınızda Çanakkale istikametine devam ederek Edremit’ten yaklaşık 9 km. sonra Akçay’a ulaşabilirsiniz. Otel-Akçay arası yaklaşık 45 dk.
*ALTINOLUK : Otelden hareketle Edremit yönüne devam edilir. Edremit’e vardığınızda Çanakkale istikametine devam ederek Edremit’ten yaklaşık 25 km. sonra Altınoluk’a ulaşabilirsiniz. Otel-Altınoluk arası yaklaşık 1 saat.
*ASSOS : Otelden hareketle Edremit yönüne devam edilir. Edremit’e vardığınızda Çanakkale istikametine devam ederek öncelikle Küçükkuyu’ya ulaşmanız gerekiyor. Küçükkuyu sahil yolunu takip ederek Edremit’ten yaklaşık 80 km. sonra Assos’a ulaşabilirsiniz. Otel-Assos arası yaklaşık 1,5 saat.
*AYVALIK-CUNDA : Otelden hareketle Edremit yönüne devam edilir. Edremit’e vardığınızda İzmir istikametine devam ederek Ayvalık’a ulaşabilirsiniz. Ayvalık’tan sonra Cunda çok yakın. Otel-Ayvalık arası yaklaşık 75 km ve 1,5 saatinizi alır. Ayvalık-Cunda arası 8 km.

Çevremiz