Sık Sorulan Sorulan

Sık Sorulan Sorulan


Kampa geliş öğrenciler  ve  veliler ile  tanışma

Öğrencilerimiz ve veliler, eğitmenlerimiz hep birlikte aktivite alanları konaklama yerleri ve çadır alanlarımızı dolaşıyoruz. Kampçılarımızın tesise yerleşmeleri ardından tüm hafta yaşayacakları deneyimleri ve kamp programını anlatıyoruz. Hiç bilmedikleri bir dünyanın kapılarını açıyoruz

Çadır da kaç gün geçecek?

Pazar,pazartesi ve salı günleri otelde konaklama, çarşamba,  perşembe ve  cuma günleri gece konaklamamız çadırda gerçekleşecek. 4 kişilik çadırlarda, 3 kişi olarak kalınacak . Aynı yaştan ve cinsten arkadaşlarınızla birlikte doğada yaşamanın keyfine  varacaksınız.

Yiyecekler nasıl?

Sizler  için günlük kalorisi hesaplanmış zengin protein ve köylülerin bağ ve bahçelerinden alınan doğal sebzelerden oluşan menüler hazırladık. Ayrıca, yumurtalarını kendinizin toplayacağı doğal köy kahvaltıları süt ve peynir çeşitleri ile ara öğünlerde aşçımızın yapacağı kurabiye ve keklerden bahsedelim, nasıl iştahla yiyeceğinize siz bile şaşıracaksınız.

Kampta nasıl olmalıyız ?

Kampta unutulmaz anılar yaşarken kalıcı arkadaşlıklar da edineceğinizi unutmayın. Yardımlaşma , iş birliği , grupla hareket etme ,paylaşarak ve yaşayarak öğrenme ,takımın bir parçası olabilme, ben değil biz olabilmeyi başarabilmek  en önemli kazanımlarımız olacak.

Kampta konaklama nasıl olacak?

Tamamen doğal ortamda yapılmış taş hotelimizde 3 kişilik odalarda 3 gece kalıyoruz, bu sebeple yıkanma ve hijyen açısından herhangi bir mağduriyet yaşanmamaktadır.

Kampımız nerede ve nasıl gelirim?

Katılımcı öğrencilerimizin velileri ile birlikte gelmeleri bizlerin tercihidir. Velisiyle gelemeyecek durumda olan katılımcılarımız için ,ilgili şehirlerden( 10 kişi ve üstü olur ise )araç tahsis edip ve yine gelemeyecek veliler için havaalanı transferi yapıyor olacağız.(İlgili şehirlerden ya da havaalanından transfer bedelleri ayrıca tahsil edilecektir.)

İstanbul ve Ankara’dan her gün , Edremit Koca Seyid havaalanına tarifeli uçuşlar mevcuttur.

www.turkıshairlines.com

www.flypgs.com

www.anadolujet.com